Poznań - Wilda

ul. 28 Czerwca 1956 nr 168

Poznań - Starołęka

ul. Książęca 2, pawilony

pon.-pt. 10.00 - 20.00
sobota 10.00 - 16.00

tel. 61 870 00 54
e-mail: staroleka@solarium-sunline.pl

Nasze Solaria

Solarium Poznań – Starołęka

Solarium Sun-Line Starołęka

Solarium mieści się na ulicy Książęcej 2 w pawilonach za torami kolejowymi, na STAROŁĘCE, naprzeciwko Biedronki.

W salonie znajdują się trzy łóżka opalające: Soltron Flower (kabina nr 1), Black Power z bryzą (kabina nr 3) oraz Ergoline 600 Classic z lampami opalającymi w nowej normie (kabina nr 2). Łóżka wyposażone są w lampy brązujące hybrydowe o mocy 160 Watt. Soltron Flower oraz Black Power (kabiny nr 1 i 3) różnią się wyglądem, wielkością, komfortem leżenia, jednak efekt opalania na obu urządzeniach jest taki sam. Lampy hybrydowe zwiększają produkcję kolagenu, który odpowiada za jędrność naszej skóry. W kabinie nr 2 (nowa norma opalania) łóżko wyposażone jest w lampy potrójnie brązujące. Ograniczają one moc promieniowania UVB, które odpowiedzialne jest za zarumienienie skóry, czyli poparzenie. (więcej na temat Nowej Normy Opalania: http://www.solarium-sunline.pl/bezpieczne-opalanie/nowa-norma-opalania)

W każdej kabinie dostępne są okularki ochronne, płatki kosmetyczne, mleczko do demakijażu oraz płyn do dezynfekcji i ręczniki papierowe.

W salonie można zakupić również kosmetyki, które dzielą się na dwie grupy: przed opalaniem i po opalaniu. Pierwsze mają za zadanie przygotować skórę do opalania, odżywić, zabezpieczyć przed nadmiernym wysuszeniem oraz doprowadzić substancje wspomagające opalanie. Kosmetyki te przyspieszają opalanie, a niektóre z nich dodatkowo brązują opaleniznę, nadając jej ciemniejszy odcień. Kosmetyki po opalaniu zadbają natomiast o skórę po opalaniu, intensywnie ją nawilżą oraz utrwalą opaleniznę, chroniąc ją tym samym przed przedwczesnym starzeniem.

W salonie dostępne są kosmetyki firmy Magical Sun, Art Of Sun oraz Onyx.

Kabina 1 – Soltron Flower

Lampy brązujące 160 W hybrydowe

Kabina 2 – Ergoline 600 Classic

Nowa norma opalania

Kabina 3 – Black Power

Lampy brązujące 160 W