Poznań - Wilda

ul. 28 Czerwca 1956 nr 168

pon.-pt. 10.00 - 20.00
sobota 10.00 - 16.00

tel. 61 830 04 46
e-mail: wilda@solarium-sunline.pl

Poznań - Starołęka

ul. Książęca 2, pawilony

Nasze Solaria

Solarium Poznań – Wilda

Solarium Sun-Line WildaSolarium mieści się na ulicy 28 czerwca 1956r. 168 w dzielnicy WILDA, przy ulicy Pamiątkowej, przy Aptece.

W salonie znajdują się trzy łóżka opalające: Soltron X-60 Flower (kabina nr 1) z lampami HYBRYDOWYMI, Soltron X-60 Flower (kabina nr 2) z lampami HYBRYDOWYMI oraz Soltron X60 z lampami opalającymi w nowej NORMIE (kabina nr 3). Łóżka wyposażone są w lampy brązujące o mocy 160 Watt. W kabinach nr 1 i 2 zamontowano lampy hybrydowe. Mają one wiele zalet, przede wszystkim zwiększają produkcję kolagenu w skórze, czyli redukują zmarszczki i rozstępy. W kabinie nr 3 lampy użyte w Nowej Normie Opalania to lampy potrójnie brązujące. Ograniczają one moc promieniowania UVB, które odpowiedzialne jest za zarumienienie skóry, czyli poparzenie. (więcej na temat Nowej Normy Opalania: http://www.solarium-sunline.pl/bezpieczne-opalanie/nowa-norma-opalania)

W każdej kabinie dostępne są okularki ochronne, płatki kosmetyczne, mleczko do demakijażu oraz płyn do dezynfekcji i ręczniki papierowe.

W salonie można zakupić również kosmetyki, które dzielą się na dwie grupy: przed opalaniem i po opalaniu. Pierwsze mają za zadanie przygotować skórę do opalania, odżywić, zabezpieczyć przed nadmiernym wysuszeniem oraz doprowadzić substancje wspomagające opalanie. Kosmetyki te przyspieszają opalanie, a niektóre z nich dodatkowo brązują opaleniznę, nadając jej ciemniejszy odcień. Kosmetyki po opalaniu zadbają natomiast o skórę po opalaniu, intensywnie ją nawilżą oraz utrwalą opaleniznę, chroniąc ją tym samym przed przedwczesnym starzeniem.

W salonie dostępne są kosmetyki firmy Magical Sun, Art Of Sun oraz Onyx.

Kabina 1 – Soltron Flower

Lampy brązujące 160 W HYBRYDOWE

Kabina 2 – Soltron Flower

LAMPY brązujące hybrydowe160 W

Kabina 3 – Soltron X60

NOWA NORMA OPALANIA